Tarih: 25.09.2019

GZone tarafından SuperFabric Club’te düzenlenecek olan “We Love Pop Music” partisi, Zian Ziangil ve Ece Seçkin’in katılımıyla 2 Ekim’de gerçekleşecek. Parti gelirinin bir kısmı Pembe Hayat Derneği ve Eylül Cansın Trans Misafirhanesi’ne bağışlanacak.

“Pop müzik öldü mü?” tartışmalarına noktayı “We Love Pop Music” parisi ile koyuyoruz diyen GZone, SuperFabric ev sahipliğinde İstanbul gece hayatının nabzını tutmaya hazırlanıyor. Düzenlediği partiler ile pek çok sanatçıyı LGBTİ+ sevenleri ile buluşturan, Türkiye’de LGBTİ+ Kültür ve Yaşam Dergisi olarak kendini var eden kuruluş, bu gece de de konuk olarak sosyal medya fenomani Zian Ziangil ve şarkıcı Ece Seçkin’i ağırlıyor olacak.
 
Aynı zamanda gecenin konuk DJ’i SaintJer ve DJ Oğuz Saraç, şarkıları ile geceyi zirveye taşımaya hazırlanıyor.
 
Partinin çağrı metni şu şekilde:
 
"Pop müzik öldü mü?" tartışmalarına noktayı "We Love pop Music" partisi ile 2 Ekim Çarşamba gecesi Superfabric Club'da Ece Seçkin ve Ziangil ile koyuyoruz.
Güldürürken düşündürmeyen sosyal medya fenomeni Ziangil. "We Love Pop Music" partisinde, Türkçe Pop'un en parlak yıldızlarından, her şarkısı hit, her hali güzel Ece Seçkin'i ağırlıyor.
Gecenin konuk DJ'i SaintJer ve Superfabric resident DJ'i Dj Oguz Sarac şarkılarıyla eğlenceyi körüklerken, seksi dansçıları, enerjik müziği ve doyumsuz eğlencesiyle bu özel gece unutulmazlarınız arasına girecek.
Kişi başı bilet gelirinin 10 TL'sinin Pembe Hayat Derneği ve Eylül Cansın Trans Misafirhane'sine bağışlanacağı bu gece saat 22.30'da başlıyor ve saat 04.00'e kadar hız kesmeden devam ediyor.
 
Yer: Superfabric Club
Kapı açılış: 22.30
Bilet fiyatı: 50 TL (Sadece nakit ve sadece kapıda)”
 

Gelirin bir kısmı Pembe Hayat Derneği ve Eylül Cansın Misafirhanesi’ne!

Geceden toplanan gelirin bir kısmı Türkiye’nin trans öz örgütü olan Pembe Hayat Derneği’ne ve Eylül Cansın Misafirhanesi’ne bağışlanıyor olacak.

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 433 85 17

0312 433 85 18

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org