Araştıran, okuyan, yazan ve düşünebilen bir kelav olarak bana düşenin erkekler üzerinden istatistikler yapmak olduğunu düşündüm ve geçtim bilgisayarın başına.

 

Dün gece, Hornet’ten bulduğum yakışıklı ile başlamak istiyorum. Ev arkadaşımın ağzının suyunu akıtan o 20’lik delikanlı, bizlerin sokakta görüp  ‘’oooo’’ dediği güzelim döğmeli çocuk,  benim bülbülüme söz geçirememişti. Sırtımı dönüp uyudum bende haliyle. Sarılmalarına uyuyormuş numarası yapıp sessiz kaldım. Bu tutum karşı tarafın tadını kaçırabilecek bir davranıştır kızlar. Beğenmediğiniz kolilerinize sarılmayın ve sabah onlardan daha önce uyanıp ortalığı toparlıyormuş gibi yapın. Sonrada defolup gitsinler. Onlar gider bizler nefes alırız. Kendi adıma yakışıklılar “OUT’’; çirkinler, emekçiler, solcular ve inek öğrenci modellerinin “IN’’ olduğunu tekrar kendimde görmüş oldum. Yaşasın çirkin erkekler ve rengarenk içlikleri!

 

Malum kış geldi. Büzüşmüş ve sertleşme sıkıntısı yaşayan özgüveni yitik erkelerden bahsetmeden geçmek olmaz. Pantolonunun içinde gri, siyah, beyaz içlikler ve onların içinde maximum 12 cm’lik olan küçük penisleri, bir erkeğin tamamen utanç kaynağıdır, net! Sevişeceğiniz erkeğin tavırlarına dikkat ediniz. Eğer ilk hamleyi o yapıyorsa korkun kızlar. Kendine güvenen ve deneyimli bir bey sizi uçuşa geçirmek için kolları sıvamış.

 

Gençliğimi ve güzelliğimi Malatya’nın bir ucundaki herifi beklemekle geçiremeyeceğimi düşünüp ayrılmak istediğimi söyledim. Saçma sapan SMS aşklarını yaşamadan nextlemiş olmam en güzel yönüm sanırım. “Ayyy!  Canım!  Cicim”li şeyler değil de “bana gelsene film izleriz” boyutu en sağlıklısı kanımca. Aman kızlar erkek seçimlerinizde dikkat etmeyi de unutmayın gözümsünüz anam.

 

Hep Alican’ın ki gibi sandık üzerinde, salonda, mutfakta, yatak odasında kolileyen bir kolim olsun isterdim. Mis gibi hissetmek adına şöyle güzel derin bir nefes! Ama böyle birini tanıyorum, şanslıyım. Bu yüzden Çukurova erkeklerini hiçbir şeye değişmezdim. Eski sevgilimin harika bir herif olduğunu ve doyum kavramını unutmuş biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Ah liseli kızlık halim. Bir elmanın yarılarıydık biz Adanalıyla. Yeşil, sert ve sulu, mmmmm…

 

Şimdi bana erkekler senin için ne anlam ifade ediyor diye sorsalar nefes alabilen dildolar derdim.

 

Son zamanlarda içimde büyüyen erkek nefretine engel olamıyorum. Gece yastığa kafamı koyduğum da beni ağlatanında bir erkek olduğunu benimle alay edeninde bir erkek olduğunu beni terk edeninde bir erkek olduğunu söylüyorum kendime. Bu yüzden bir takım erkekler dışında hepsi dildo. Dildo bile bir nimet be, onu bile nimetten sayıyorum.

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 433 85 17

0312 433 85 18

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org