Tarih: 22.11.2022

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi LGBTİQA+ Dayanışma Topluluğu (KuirAYBÜ) ve TOBB ETÜ Kuir Dayanışma Ağı (ETÜKuir),  26 Kasım’da “Lubunya Dayanışma Pazarı” düzenliyor.

26 Kasım Cumartesi günü saat 16:00 ile 19:00 arasında, Lubunya Dayanışma Pazarı’na davet eden KuirAYBÜ ve ETÜKuir; “İhtiyacın olmayan kıyafetlerini getir, sana lazım olanları götür! Özellikle kışlık kıyafetlerin revaçta olacağı pazarımıza gelirken kullanmadığım mont, bot, yağmurluk, kazak, hırka, pantolon, atkı, bere, eldiven ve diğer kıyafetleri getirmek için gardolabını karıştırmayı unutma” diyor.

Pazarın konumu için @kuiraybu ve @etukuir instagram hesaplarından DM ile iletişime geçebilirsiniz. 

Not: Pazar kapasitesinin tahmin edilebilmesi ve gereken ayarlamaların yapılabilmesi için getireceğiniz kıyafetlerin form ile belirtilmesi rica ediliyor. 

https://forms.gle/zLzX3ogHLJWUPLt98

Not: Parayla satış olmayacaktır.

 

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi@pembehayat.org