Tarih: 23.12.2021

Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği pandemi sonrası dönemde gerçekleştireceği etkinlikler ve faaliyetler için görev alacak gönüllülerini arıyor!

Dernek içerisindeki farklı departmanlarda yer alacak katılımcılara pozitif bir öğrenme ortamında görev almak istedikleri alanda eğitimler sağlayacağız, gelecek dönemlerde de hak savunuculuğu alanında tecrübe kazanmaları için destek vereceğiz.

Bunun için öncelikle 20 kişiyle sınırlı bir gönüllü ağı oluşturacağız. Gönüllü ağındaki kişilerle, onlara uygun olanaklar çıktığında iletişime geçeceğiz. Ağdaki gönüllülerle düzenli olarak eğitimler düzenleyeceğiz.

Başvurular için:

Pembe Hayat ile dayanışmak ve de aramızda görev almak isteyen gönüllülerimizden beklediğimiz, iletişime ve öğrenmeye açık olmaları. İlk çağrımızın sınırı yukarıda belirtildiği üzere 20 kişidir.

Aşağıdaki Google Form dokümanını doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

https://forms.gle/Zup58qm3NmRAeBke8

 

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org