Tarih: 9.06.2020

Genç LGBTİ+ Derneği, COVID-19 salgınından LGBTİ+ toplumunun nasıl etkilendiğine dair veri çalışması yürütüyor.

Çalışmadan elde edilecek verilerle oluşacak raporun, LGBTİ+ kişilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik öneri oluşturacak bir biçimde karar alıcılara iletilmesi hedeflenmekte. Genç LGBTİ+ Derneği tarafından yürütülen veri çalışmasına katılım gönüllülük esasına dayanmakta olup paylaşılan bilgiler anonim kalacak:
 
“Sizden adınız, iletişim bilginiz veya adresiniz gibi herhangi bir kişisel veri(kimliğiniz belirlenebileceği herhangi bir bilgi) talep edilmemektedir. Çalışma sonucunda güvenilir veriler elde edebilmemiz için yanıtlarınızın gerçek duygu ve düşüncelerinizi yansıtması ve bütün sorulara yanıt vermeniz önem taşımaktadır.
Genç LGBTİ+ Derneği ile iletişime geçmek için dernek@genclgbti.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.”
 
Ankete katılmak için tıklayın.
 

Genç LGBTİ+ Derneği’nden danışmanlık

Genç LGBTİ+ Derneği'nin danışmanlı hizmetinden yararlanmak için danisma@genclgbti.org adresine mail atabilir ya da facebook.com/genclgbti, instagram.com/genclgbti, twitter.com/genclgbti adreslerine mesaj atarak derneğe ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 433 85 17

0312 433 85 18

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org