Tarih: 23.12.2019

9. Pembe Hayat KuirFest’in bu yılki açılış partisi yıldızlar geçidine sahne olacak!

Hazırlıkları son hız devam eden Pembe Hayat KuirFest, açılış partisinin duyurusuna başladı. 23 Ocak 2020 Perşembe günü saat 21:00’de Babylon’da kapılarını açacak olan partide Banu Alkan sahne alacak. Banu Alkan’ın tüm şaşaasıyla kasıp kavuracağı geceye DJ’ler Zahter, Şevval Kılıç, Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina ritimleriyle damga vuracakken, Dudakların Cengi de o geceye özel sahne performansıyla geceyi kasıp kavuracak.
 
KuirFest sosyal medya hesaplarından ise partiyi şöyle duyurdu:
 
“Hazır mıyız?!
Biliyoruz bir yerlerden duydunuz, ya da şimdi görüp şok oldunuz!
Kainatın Afroditi KuirFest’te!
Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek Pembe Hayat KuirFest’in 23-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek açılışında Banu Alkan rüzgarı esecek! “Beyaz Orkide” temasıyla Babylon’da düzenlenecek açılış partisinde Banu Alkan’ın öncesinde Zahter’in KuirFest’e özel hazırladığı listesiyle zılgıtlarca eğlenecek, ardından Banu Alkan ile beyaz orkideleri koklayarak yükseleceğiz!
 
Sahneden geçecek Afrodit rüzgârının ardından ise İstanbul gecelerini kasıp kavuran Dudakların Cengi, bugüne özel sahnesiyle gala gecesini zirveye şanlatacak.
Geceye DJ performansı ile Şevval Kılıç’ın tekno ritimleri eşlik edecek ve hemen sonrasında Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina B3B performansını yaşayacağız!
 
Sürprizlerimiz bitmedi: Partiye gelenler, kırmızı halı geçidinin ardından basını selamlayarak; en şık görünüşleri ile poz veriyor olacak! Lubunyanın MET Galası’na gel ve poz ver lubunya!
Geceye dair detaylar Pembe Hayat KuirFest’in web sitesinde!
Ocak’ta sendeyiz kraliçe!
DJ Performans:
Zahter
Şevval Kılıç
Özgür Kaktüs & Asîde & Deus ex Machina
 
Tema: Beyaz Orkide!
23 Ocak Perşembe
Kapı açılış: 21.00
Banu Alkan konseri: 23.00
 
Giriş: 35 TL (Kapıda ya da Biletix’te!)”
 

Çekiliş vakti!

Ayrıca bu yıl yapacağı çekilişle bir kişiyi İstanbul’da ağırlayacağını instagram hesabından geçtiğimiz günlerde duyuran KuirFest çekiliş sonucunu 1 Ocak’ta takipçileriyle paylaşacak. Çekilişin ayrıntılarına KuirFest’in Instagram hesabından erişebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 433 85 17

0312 433 85 18

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org