Pembe Hayat YouTube Gönüllülerini Arıyor

“Lubunyalar için ifade alanı oluşturmak” fikriyle kurulan Pembe Hayat Youtube kanalı gönüllü katkıları ile büyüyor. Videoların daha çok kitleye ulaşabilmesi için videolara Türkçe, İngilizce ve Almanca çeviriler ile daha birçok alanda gönüllü katkılarını açtığını duyuran Pembe Hayat’ın Youtube kanalına siz neden katkı sağlamayasınız?

Performance Corridor: Dayanışmaya çağırıyoruz!

Uluslararası bir sanat kolektifi olan Performance Corridor, Türkiye’de yaşayan bir trans kadının hikayesini konu alan “Vals” oyunu için bağışlarınızı bekliyor. Toplanan gelirin bir kısmı Trans Misafirhanesi’ne ve Pembe Hayat Dilek İnce Giysi Bankası’na bağışlanacak.

Hak ihlaline uğradım ne yapabilirim?

Pembe Hayat Derneği 2006 yılından beri LGBTİ+’ların hak ihlallerini raporlaştırmaya ve raporlar doğrultusunda hizmetler sunmaya devam etmektedir. Yaşadığınız hak ihlallerini PembeHayat.org’ta bulunan “Hak İhlaline Uğradım” butonuna tıklayarak bildirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk trans hakları derneği olan Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Dernek adını Alain Berliner’in yönettiği ve erkek bedeninde doğmuş bir kız çocuğun hikayesinin anlatıldığı Pembe Hayat (Ma vie en rose, 1997) adlı filmden almıştır.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 433 85 17

0312 433 85 18

0532 462 17 05

bilgi@pembehayat.org